Damskie kurtki zimowe 2012

Kurtka zimowa to najważniejszy zakup sezonu. Tej zimy mamy do wyboru kurtki puchowe, pikowane, z futerkiem, dopasowane, oversizowe, długie i krótkie. Aby ułatwić Wam wybór przygotowałam małą ściągawkę z zimowych trendów 2012/2013.

Najgorętszy trend zimy 2012/2013 wśród damskich kurtek to kurtki pikowane. Mają je wszystkie popularne marki. W tym roku stawiamy przede wszystkim na glam i przepych. Błyszczące kurtki puchowe wet look lub kurtki ze skóry i motocyklowe ramoneski z błyszczącymi dżetami, zamkami i klamrami będą modnie wyróżniać z tłumu.

Moda tej zimy będą również futerka. Dla tych, którym sztuczne futro wydaje się zbyt ekstrawaganckie, proponuję kurtki zimowe z futerkiem lub podbite jasnym kożuszkiem budrysówki. Szczególnie modne są zimowe kurtki w stylu militarnym z futrzanym kapturem.

Z kolei na mocne mrozy przyda się ciepła kurtka puchowa. W sezonie zimowym 2012/2012 najmodniejsze są puchówki w intensywnych kolorach: czerwieniach, błękitach, oranżach i żółciach. Tej zimy należy postawić na odważne kolory. Dzięki nim będziecie naprawdę widoczne! [patrz też: ściegi podstawowe, ścieg okrętkowy, kurtka dżokeja ]