You are here: ->Home ->> Bez kategorii ->> Kurtki kobiece na motor

Kurtki kobiece na motor

Kurtki na motor powinny być przede wszystkim wygodne. Ważne jest również, aby zapewniały bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego wymagają bardzo rzetelnego i dokładnego szycia. Z tego też powodu są to wyroby z lepszej półki cenowej.  Produkowane są głównie ze skóry albo z poliestru. Szwy tekstylne muszą być silne więc wymagają odpowiedniej klasy.

Damska kurtka motocyklowa musi posiadać kołnierz a ramiona i rękawy powinny być wykonane z tkaniny plastycznej. Front i tył kurtki szyte są z polaru. Dobrze by było żeby w dolnej części kurtki umieścić ściągacz, który umożliwi należytą wentylację. Kieszenie Powinny być zamykane zamkiem błyskawicznym. [patrz też: celebrytki yes, kurtka dzokeja, ścieg fastrygowy ]

Najczęściej kurtki na motor są w ciemnym kolorze, przeważa czerń. Bardzo dobre kurtki mają regulację ramion, talii i ściągaczy.

 

Hasla pomocnicze do artykulu: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: celebrytki yes kurtka dzokeja ścieg fastrygowy