You are here: ->Home ->> Bez kategorii ->> Modne kurtki – jesień zima 2012

Modne kurtki – jesień zima 2012

Poniżej typy kurtek jesiennych i zimowych na sezon 2011/2012, które znajdziemy w naszych sklepach.

Kolor – tej zimy śmiało możemy postawić na kolor, który na szczęście nie zniknął wraz z odejściem lata. Możemy zaszaleć z kurtką w energetyzującym kolorze i tym samym poprawić sobie jesienny nastrój , nie będąc przy tym oskarżonym o brak znajomości najnowszych trendów w modzie.

Budrysówki – wracają do łaski modne w latach 70-tych charaketerystyczne kurtki zapięciem na pętelkę. Najbardziej efektowne są te, które łączą 2 mocne kolory

Krata – przede wszystkim szkocka – najmodniejsze są ogniste zestawienia barw.

Futerka – w zależności od preferencji naturalne lub sztuczne. Możemy nosić je jako kurtki futerkowe, pierzaste lub gładkie lub też zadowolić się jedynie futrzanym akcentem np. w postaci kaptura. [patrz też: ściegi ręczne, ścieg okrętkowy, koszule wizytowe męskie ]

Kurtki pikowane i dodatkowo ocieplane – obecne każdego roku  w różnych kombinacjach kolorystycznych i wzorach pikowania.

Klasyczne koszule wizytowe męskie materiałowe – wełna, tweed czy też inna mieszanka, często z paskiem, podkreślającym talię.

Hasla pomocnicze do artykulu: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: koszule wizytowe męskie ścieg okrętkowy ściegi ręczne