Producenci kurtek narciarskich

Quiksilver – firma surfingowa utworzona w 1969 roku w Australii. Początkowo miała produkować specjalne spodenki dla surferów – boardshorty. Obecnie Quiksilver produkuje deski surfingowe, odzież oraz obuwie. Wzornictwo oparte jest na motywach roślinnych np. hawajskich kwiatach i zwierzętach. Oprócz surfingu firma udziela się w sportach ekstremalnych, skateboardingu (sponsoruje m.in. Tonyego Hawka) i snowboardingu (jest producentem odzieży zimowej i desek snowboardowych).

Roxy – firma pochodząca z upalnej Kalifornii. Jest to marka dla aktywnych młodych kobiet. Ubrania są luźne i kolorowe, nadają się do noszenia na co dzień, do joggingu, na zajęcia fitness, do pływania, surfowania i na górskie wyprawy. Produkuje się je z wysokogatunkowych materiałów. Roxy w swoim asortymencie ma również masę dodatków: okulary przeciwsłoneczne, obuwie, perfumy, drobne akcesoria domowe, książki.

4F Sport Performance – firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 pod nazwą Horn Partner. Obecną nazwę 4F Sport Performance otrzymała w 2007 roku. Początkowo zajmowała się głównie dystrybucją odzieży sportowej, z czasem zaczęła produkować własną odzież damską i męską a także buty, torby sportowe oraz śpiwory.

Nike – jeden z największych producentów znany na całym świecie, marka powstała w 1 964 roku w Washington County. W swojej ofercie posiada obuwie, odzież i akcesoria sportowe. Firma sponsoruje wiele imprez i wprowadza nowe rozwiązania do tej branży. Jej produkty to wyroby najwyższej klasy używane przez największych sportowców na świecie.

Holden -firma powstała w 1993 roku, stawiając sobie za cel zaspokojenie oczekiwań klientów. Jej wyroby to produkty wysokiej jakości o ciekawym wzornictwie. Są funkcjonalne i dostępne w korzystnych cenach. W asortymencie Holden znajdują się produkty użytku domowego. [więcej w: szew francuski, kurtka dżokeja nazwa, celebrytka yes ]

Vans – firma rozpoczęła swą działalność 16 marca 1966 od produkcji i sprzedaży butów. Pod koniec lat 70-tych Vans posiadał 70 sklepów w całej Kalifornii. Obecnie swoje wyroby dostarcza poza granice Stanów Zjednoczonych do krajów na całym świecie. W ofercie Vans znajdują się buty oraz odzież sportowa.