You are here: ->Home ->> Bez kategorii ->> Rodzaje kurtek w zależności od okazji

Rodzaje kurtek w zależności od okazji

Kurtka wieczorowa – musi komponować się ze strojem wieczorowym: wytworną suknią lub klasycznymi spodniami i elegancką koszulą. Najlepiej sprawdzają się futerka, można wybrać też krótką kurtkę przewiązywaną w talii. Nie należy zakładać kurtek z kapturem, pagonami, zbyt dużą ilością kieszeni.

Kurtka do biura, na biznesowe spotkanie – taka kurtka powinna być prosta, elegancka, w stonowanym kolorze (czerń, granat, szary, beż), z niewielką ilością dodatków. Sprawdzą się w tym przypadku kurtki przewiązywane lub zwężane w pasie, krótkie peleryny, kurtki skórzane. Powinno się unikać futerek, są zbyt eleganckie.

Kurtka nieformalna – dla osób noszących na codzień jeansy, buty bez obcasów, preferujących raczej styl sportowy najlepsze są kurtki nieformalne, czyli „casual”. Pikowane, z syntetycznego wodoodpornego materiału, z dużą ilością kieszeni, z kapturem. Przede wszystki wygodne. [patrz też: celebrytki yes, kurtka dzokeja, biżuteria ze stali chirurgicznej hurt]

Na zimę warto zaopatrzyć się w dwie kurtki: jedną bardziej elegancką (może to być np. płaszcz), a drugą – nieformalną, która będzie pasować do większości noszonych na co dzień ubrań.

Hasla pomocnicze do artykulu: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: biżuteria ze stali chirurgicznej hurt celebrytki yes kurtka dzokeja